Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > PRO FIRMY > TEAMBUILDING > ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY

ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY

Adrenalinové zážitky - aerotrim, zorbing, bungee running, waterball, kiting - v Equitana Hotel Resortu

Aerotrim (simulátor stavu beztíže) - adrenalinové zážitky

AEROTRIM bungee running - adrenalinové zážitky BUNGEE RUNNING
Aerotrim (simulátor stavu beztíže) je mobilní trenažér, skládající se ze 3 soustředných kruhů, uvnitř nejmenšího z nich stojí bezpečně připoutaný člověk a tyto kruhy se postupně roztočí. Aerotrim navozuje pocity stavu beztíže a dezorientace v prostoru. Soutěžící má připojené speciální gumové lano za postroj a snaží se doběhnout co nejdále ve vymezeném území. Čím dále dojde, tím více ho lano táhne zpět. Velmi zábavný je též bungee running na sněhu.
bungee trampolína - adrenalinové zážitky BUNGEE TRAMPOLÍNA skákací, sedmimílové boty - adrenalinové zážitky SKÁKACÍ (SEDMIMÍLOVÉ) BOTY
Až 4 skokani mohou najednou skákat na 4 trampolínách až do výše 10 metrů upevněni gumovými lany na speciální dominantní konstrukci. Nová sportovní aktivita, nejvíce připomínající chůzi na odpružených chůdách. Zkušení skokani dosahují rychlostí až 40 km/h, skáčou salta a jiné triky. My naučíme udržet stabilitu a především si vyzkoušet tuto novinku. K dispozici 5 párů skákacích bot.
Zorbing - adrenalinové zážitky

ZORBING Waterball nebo také Aquazorb - adrenalinové zážitky WATERBALL (AQUAZORB)
Zorbing je velice atraktivní adrenalinový sport. Zorb je obrovská nafukovací koule ze speciálního materiálu. Uvnitř této koule je ještě jedna o něco menší koule. Obě jsou spojeny důmyslnou konstrukcí a tunelem, který dovnitř prolézá člověk. Do této koule si tunelem vlezete, chytíte se držadel a jste spuštěni z kopce dolů. Podmínkou jsou vhodné terénní podmínky. Waterball nebo také Aquazorb je velká nafukovací koule z průhledného speciálního PVC. Dovnitř se vleze otvorem a následně je plastová koule nafouknuta vzduchem. Pak jste vrženi na vodu. Rotovat můžete na vodě oblečeni bez ohledu na počasí, v kouli je totiž stále sucho. Podmínkou je vodní plocha nejméně 6 x 6 metrů, hloubka 1 metr a přípojka el. energie. Waterball je k dispozici jen v případě dobrého počasí a ideálního stavu vody v rybníce.
Skike, terénní brusle - adrenalinové zážitky SKIKE – TERÉNNÍ BRUSLE Kiting, powerkiting - adrenalinové zážitky KITING (POWERKITING)
Skike jsou speciální kolečkové brusle určené pro jízdu v terénu nebo na silnici. Mají nafukovací kolečka, unikátní mechanickou brzdu a jsou univerzální pro různé velikosti obuvi. Vyzkoušejte tuto horkou novinku. K dispozici 5 párů. Kiting (někdy také powerkiting) je všeobecný pojem pro využití síly větru prostřednictvím řiditelných draků a tažných draků/kitů k ježdění po souši i vodě a také k vysokým a dlouhým skokům a akrobacii při nich. Účastníci si vyzkouší bodykiting, což je vlastně nácvik ovládání draka na suchu bez použití jakýchkoli dopravních prostředků. K dispozici máme 10 řiditelných cvičných kitů.