Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > PRO FIRMY

FIREMNÍ AKCE

Firemní akce, firemní školení - prezentace, semináře, konferenceAť už připravujete konferenci, firemní školení, seminář, prezentaci, kurz nebo třeba vánoční večírek, Equitana Hotel Resort vám poskytne kvalitní a kompletní služby. Vše pouhou hodinu od Prahy, uprostřed malebné krajiny Středočeského kraje.

Pořádání firemních akcí

  • V našem hotelu najdete rozmanité prostory pro firemní akce: 7 salonků a kongresový sál, jehož kapacita je až 130 míst. Podívejte se na podrobnosti.
  • Firemní akci pro vás zajistíme na klíč. Poskytneme vám profesionální technické vybavení, zajistíme catering. Občerstvení podáváme přímo v konferenční místnosti ale třeba i na terase, což pořádanou akci příjemně oživí.

Teambuildingové aktivity

Firemní teambuilding je u nás opravdovou zábavou, kterou si váš tým nenechá ujít. Vybírat můžete z desítek zajímavých aktivit, při nichž se lidé lépe poznají a užijí si společně strávený čas. Na ročním období nezáleží, v zimě i v létě vám sestavíme program, který bude vyhovovat právě vám.

Equitana Hotel Resort si vyhrazuje právo účtovat následující stornopoplatky v případě, že dojde k významné změně rezervace.

 

Poptat akci nebo zamluvit prostorTel.: 724 351 721Tel.: 602 501 918