Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > PRO FIRMY > TEAMBUILDING > FIREMNÍ SPORTOVNÍ AKCE

FIREMNÍ SPORTOVNÍ AKCE

Vyzkoušejte netradiční firemní sportovní akce jako dračí lodě (malé i velké), disc golf, kin-ball a to vše v Equitana Hotel Resort. Zažijte ty nejlepší firemní sportovní akce.

DRAČÍ LODĚ, DISC GOLF, KIN-BALL - NETRADIČNÍ SPORTY

DRAČÍ LODĚ - MALÉ - teambuilding

DRAČÍ LODĚ - MALÉ

DRAČÍ LODĚ - VELKÉ - teambuilding

DRAČÍ LODĚ - VELKÉ

Regata na indonéských dračích lodích, které jsou trochu menší než čínské. Posádku tvoří maximálně 10 pádlujících, 1 bubeník a 1 kormidelník. Jen výtečně sehraný tým má šanci získat vítězství v regatě. Historie dračích lodí má své kořeny ve 2000 let staré čínské legendě. V polovině 20. století se pak dragonboating z Číny rozšířil do mnoha dalších zemí Asie, Ameriky i Evropy. V ČR se tento sport poprvé objevil v roce 1997. Regata na čínských dračích lodích. Posádku tvoří maximálně 18 pádlujících, 1 bubeník a 1 kormidelník. Jen výtečně sehraný tým má šanci získat vítězství v regatě. Historie dračích lodí má své kořeny ve 2000 let staré čínské legendě. V polovině 20. století se pak dragonboating z Číny rozšířil do mnoha dalších zemí Asie, Ameriky i Evropy. V ČR se tento sport poprvé objevil v roce 1997. Vhodné pro početné skupiny.
DISC GOLF - teambuilding

DISC GOLF

KINNBALL - teambuilding

KIN-BALL

Zahrajte si v Česku málo známý a rozšířený sport s létajícím diskem zvaný Disc Golf. Pravidla má podobná jako klasický golf, cílem je trefit koš s co nejmenším počtem hodů. Startuje se z určeného místa a jamka je většinou ocelový koš, ke kterému vede cesta přes různé terénní překážky v podobě stromů a keřů. Téměř kdekoli pro Vás připravíme turnaj na 9 jamkovém hřišti. Kin-ball – originální sport, který vás zaručeně chytne. Týmový sport pocházející z Kanady vznikl teprve před 25 lety, ale už dnes se můžete připojit i vy. Připravíme pro vás turnaj, kdy proti sobě hrají 3 týmy s míčem o průměru 1,22 metru a váze 1 kg. Cílem hry je odpálit míč tak, aby se dotknul dříve, než ho udeří soupeř. Spoluhráči musí při hře spolupracovat a každý z členů se účastní každé herní situace.