Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > PRO FIRMY > TEAMBUILDING > KREATIVNÍ DÍLNY

KREATIVNÍ DÍLNY - CARVING, SUSHI LIVE, MALÍŘSKÝ TEAMBUILDING

Carving - vyřezávání ovoce a zeleniny, sushi live, bubenický workshop v Equitana Hotel Resortu

CARVING – VYŘEZÁVÁNÍ OVOCE A ZELENINY CARVING – VYŘEZÁVÁNÍ OVOCE A ZELENINY balení dárků BALENÍ DÁRKŮ
Jedná se o činnost, která se řadí do takzvané kuchařské artistiky. Carving je vyřezávání různých vzorů a motivů z ovoce a zeleniny. Nejčastěji se k tomuto účelu využívá ovoce nebo zelenina s tvrdší dužinou, jako je například dýně nebo meloun. Na našem kurzu se naučíte, jak efektně nazdobit talíř s jídlem třeba pro vaši návštěvu.  Připraven bude materiál pro 40 osob. Pro každého, kdo chce krásně zabaleným dárkem udělat někomu radost. Během programu se naučíte několik originálních způsobů balení a výroby mašlí a ozdob. Aranžérka vám nejprve vysvětlí základy balení a pak předvede a naučí mnoho originálních nápadů – například balení s vějířky, balení láhví, ozdoby, květiny a mašle ze stuh i z papíru, balení a výroba s využitím různých pomůcek.
BUBENICKÝ WORKSHOP BUBENICKÝ WORKSHOP VÝROBA VÁNOČNÍCH SVÍČEK A VĚNCŮ VÝROBA VÁNOČNÍCH SVÍČEK A VĚNCŮ
Prožijte večírek v rytmu bubnů. Průvodcem a lektorem vám bude jeden z nejvýznamnějších představitelů Ethno hudby v České republice původem Gambijec. Pokud budete mít už dost bubnování a zájem učit se novým věcem, workshop proložíme jednoduchou výukou afrických tanců. Suchá vazba – výroba vánočních svícnů a adventních věnců pod vedením profesionální aranžérky.
MALÍŘSKÝ TEAMBUILDING MALÍŘSKÝ TEAMBUILDING

MALOVÁNÍ KERAMIKY – MAŘÍŽ

MALOVÁNÍ KERAMIKY – MAŘÍŽ
Při aktivitě se účastníci dostanou malováním k vytvoření unikátního společného díla, které se pak může stát originálním doplňkem Vaší firmy. Každý z týmu se musí podílet na reprodukci části malířského díla. Na jednom plátně tak vytvoří co nejvěrnější kopii tak, aby se na závěr programu sestavily jednotlivé části obrazu a vytvořily mistrovské dílo. Namalujete si svůj vlastní keramický výrobek (hrnek, vázu, talíř nebo misku) pestrými barvami. Výrobek necháme vypálit a do týdne Vám ho zašleme zpět. Budeme mít tak ideální dárek pro Vaše blízké.
SUSHI LIVE SUSHI LIVE    
Poznejte základní techniky přípravy sushi a jednotlivé druhy. Naučíte se, jak sushi správně jíst, jaké používat suroviny, jak stolovat. Dozvíte se unikátní recepty na přípravu rýže a nakládaného zázvoru a hlavně si budete moci vše prakticky připravit.