Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > PRO FIRMY > TEAMBUILDING > PROGRAMOVÉ BALÍČKY

PROGRAMOVÉ BALÍČKY - STŘELNICE, DŘEVOSPORTY, TURNAJ 4 NETRADIČNÍCH SPORTŮ

Střelnice, dřevosporty, turnaj 4 netradičních sportů v Equitana Hotel Resortu

DŘEVOSPORTY

Atraktivní program z disciplín vybraných ze soutěže Evropského poháru dřevorubeckých vícebojů „Eurojack“. Profesionální dřevorubec se Vám stane průvodcem a vy si zasoutěžíte v netradičních disciplínách jako je odřezání 30 cm širokého kotouče dřeva ruční pilou kaprovkou, házení dvoubřitou sekerou do terče, přeřezání ležícího kmene motorovou pilou a přesekání kmene opravdu ostrou sekerou. To vše za dodržení nejpřísnějších bezpečnostních pravidel.

DŘEVOSPORTY - teambuilding

STŘELNICE

Jedinečná možnost vyzkoušet více střeleckých zbraní. Kdo se stane nejlepším střelcem v lukostřelbě, střelbě z kuše, akční střelbě revolverem typu Flobert a ve foukačce.

STŘELNICE - teambuilding

TURNAJ 4 NETRADIČNÍCH SPORTŮ

Chcete-li být originální, připravte účastníkům program turnaj netradičních sportů. Kolik z vás hrálo anebo alespoň zná sporty jako kinnball, ringo, beachtennis (podmínkou hřiště na plážový volejbal) nebo discgolf. Jestli se vám některý ze jmenovaných sportů nelíbí, nahradíme ho jiným. Turnaj je vhodný i pro početnější týmy, protože všechny sporty běží současně. Zajistíme zkušené rozhodčí, poháry nebo třeba stupně vítězů.

TURNAJ 4 NETRADIČNÍCH SPORTŮ - teambuilding