Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > RESTAURACE > NABÍDKA SEKTŮ Z PORTFOLIA BOHEMIA SEKT

NABÍDKA SEKTŮ Z PORTFOLIA BOHEMIA SEKT

BOHEMIA SEKT NEALKOHOLICKÝ

BOHEMIA SEKT NEALKOHOLICKÝ

Bohemia Sekt byl vytvořen šetrným odalkoholizováním vybraných vín, vyznačuje se svěží jasně zlatavou barvou, harmonickou květnatou vůní a lehkou lahodnou chutí.

BOHEMIA SEKT BRUT

BOHEMIA SEKT BRUT

Vysoce ušlechtilé jakostní šumivé víno s jemnou a svěží vůní, harmonickou chutí, s příjemně vystupujícími kyselinami a jemným dlouhotrvajícím perlením. Cuvée je připraveno z vybraných nejjakostnějších vín bílých kultivarů révy vinné z jižní Moravy. Hlavní podíl v cuvée tvoří Ryzlink vlašský a Veltlínské zelené, menší podíl ostatních odrůd je výrobním tajemstvím vinařů – sklepmistrů a technologů.

BOHEMIA SEKT DEMI SEC

BOHEMIA SEKT DEMI SEC

Bohemia Sekt demi sec je šumivé víno harmonické, jemně nasládlé chuti a svěží, středně plné květnaté vůně. Cuvée je sestavováno podle originální receptury z vysoce kvalitních bílých vín nejlepších odrůd.

BOHEMIA SEKT ROSÉ BRUT

BOHEMIA SEKT ROSÉ BRUT

Nejnovější přírůstek do rodiny Bohemia Sekt, skvělá kompozice Frankovky a Svato-vavřineckého, sekt s bohatším a zároveň dlouhotrvajícím perlením, s nádhernou lososovou barvou. Ve vůni se projevuje svěžest a ovocitost s tóny lesních plodů. Svěží a harmonická chuť vynikne při podávání s lehkými předkrmy z ryb.

BOHEMIA SEKT CHARDONNAY

BOHEMIA SEKT CHARDONNAY

Bohemia Sekt Chardonnay brut – světlá žluto-zelená barva, noblesní perlení tvořící na obvodu hladiny překrásnou korunu tak typickou pro sekty „blanc de blanc“. Vůně je svěží, s aromatem bílých květů a jemného citrusového ovoce – limetky, pomelo v pozadí s nádechem medu a oříšků. Chuť je svěží se šťavnatým citrusově ovocným závěrem vybízející k dalšímu napití.

BLANC DE NOIRS

BLANC DE NOIRS

Bohemia Sekt Blanc de Noirs je bílý sekt vyráběný z modrých hroznů. Tento druh sektu nemá na českém trhu přímou konkurenci a je ideálním produktem pro spotřebitele, kteří rádi objevují nové chutě a styly. Modré hrozny mu kromě nádechu tajemství dodávají štíhlé tělo, přírodní sladkost ovoce a zároveň lahodnost a nižší kyselinu. Při konzumaci pak zaujme svou nevšední chutí, jemným perlením a jedinečným květinovým aroma.

CHATEAU BELVEDER DOUX

CHATEAU BELVEDER DOUX

Chateau Belveder doux je elegantní červený sekt vyráběný tradiční metodou kvašením v lahvi. Právě nový design lahve a etikety podtrhuje výjimečný sekt s výjimečným cuvée odrůd Frankovky a Svatovavřineckého, kde vynikne již při prvním pohledu jeho krásná sytá granátová barva. Ve vůni se objevují tóny lesních plodů v pozadí doplněné decentním aroma marmelády. Chuť je překvapivě osvěžující, marmeládově sladká, v dochuti se objevuje příjemná kyselinka. Vyšší obsah cukru Chateau Belveder doux - 51g/l je typickým znakem všech červených sektů. Celkově se jedná o velmi harmonický sekt s příjemnou měkkou chutí.

CHATEAU RADYNĚ EXTRA BRUT

CHATEAU RADYNĚ EXTRA BRUT

Perla z prosluněných Pálavských vrchů, klenot mezi sekty – extra brut. Svérázně skvostný mok nemůže chybět na výjimečných setkáních nevšedních lidí, je mámivě šumivou vstupenkou k prostřeným stolům a vyznačuje se drsnou, přitom půvabnou krásou, která nevyprchá. CHATEAU RADYNĚ je vlastní brilantní a vyvážená chuť s typickým naleželým buketem a bohatým obsahem extraktivních látek původem z odrůd Ryzlinku vlašského a Veltlínského zeleného, které rodí hrozny na vápno bohatých svazích Pálavských vrchů. Šumivý koncert vzniká kvašením tradiční metodou v láhvi. Na mezinárodní soutěži Vinoforum 2003 si tento výjimečný sekt vydobyl titul Champion a o rok později mu jury udělila stříbrnou medaili. CHATEAU RADYNĚ je součástí kolekce Národního salonu vín.

BOHEMIA SEKT PRESTIGE BRUT

BOHEMIA SEKT PRESTIGE BRUT

Atraktivní a svůdný sekt, ideální k jedinečným příležitostem, recepcím a netradičním společenským setkáním. Výjimečný, elegantní a osobitý svým charakterem, je vyrobený tradiční metodou kvašením v láhvích. Bohemia Sekt Prestige brut vyniká jiskrným vzhledem, nezaměnitelnou chutí, příjemnou zelenkavě zlatavou barvou a jemným dlouhotrvajícím perlením. Víno má okouzlující harmonii, jeho osvěžující jemná vůně citrusových plodů je v chuti doprovázena příjemným svěžím ovocným výrazem připomínajícím vyzrálé plody. Ryzlink rýnský a vlašský mu dodávají příjemnou svěžest a lehkost, Rulandské bílé pak doplňuje květnatou vůni. Je výjimečným aperitivem, který probudí smysly každého gurmána.

BOHEMIA SEKT PRESTIGE ROSÉ BRUT

BOHEMIA SEKT PRESTIGE ROSÉ BRUT

Bohemia Sekt Prestige rosé brut se vyznačuje jemným dlouhotrvajícím perlením a světle lososovou barvou s nádechem růžového zlata. Ve vůni překvapí ovocnými tóny připomínající lesní jahody a maliny a jeho chuť je svěží, lehká a ovocná. Cuvée tohoto jedinečného sektu se skládá z rosé vín Zweigeltrebe a Svatovavřineckého.

Nabídka sektů z portfolia BOHEMIA SEKT ke stažení v PDF