Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > PRO FIRMY > TEAMBUILDING > TURISTICKÉ AKTIVITY

GEOCACHING, NORDIC WALKING, DOG TREKING - TURISTICKÉ AKTIVITY

Geocaching, nordic walking, dog treking v Equitana Hotel Resortu

GEOCACHING - TEAMBUILDING GEOCACHING ORIENTAČNÍ ZÁVOD

Geocaching je hra na pomezí sportu a turistiky, která spočívá v použití navigačního systému GPS při hledaní skrytých schránek zvaných cache, o nichž jsou známy jen jejich geografické souřadnice. Zasvětíme Vás do tajů tohoto moderního trávení volného času.

Připravíme pro Vás klasický nebo upravený orientační závod s různou náročností dle kondice účastníků. S mapou, buzolou nebo i s GPS.

 

 

NORDIC WALKING

DOG TREKKING - TEAMBUILDING

DOG TREKING

Nordic walking je běžná chůze se speciálními hůlkami. Tento příjemný druh pohybu může vykonávat každý, výkonnostní sportovec i začátečník, mladý člověk i lidé v pokročilém věku. Vyražte s naším instruktorem, který vám během kurzu poskytne hole (10 párů) a hlavně ukáže správnou techniku chůze.

Procházka se psem trochu jinak. Projdete se v sedáku se šlechtěným křížencem Aljašského husky, a zažijete na vlastní kůži sílu tažných saňových psů. Aktivita vhodná pro sportovce i méně zdatné zájemce. Délku výletu i obtížnost trati přizpůsobíme vašim požadavkům. Zajistíme až 10 psů na dog trekking (za tři hodiny se vystřídá až 30 osob). Minimální odběr je 6 psů na 3 hodiny (až pro 18 osob).