Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > PRO FIRMY > TEAMBUILDING > VEČERNÍ SHOW

BUBLINOVÁ SHOW, BARMANSKÁ SHOW, FREESTYLE SHOW - VEČERNÍ SHOW

Bublinová show, barmanská show a škola, freestyle show v Equitana Hotel Resortu

FREESTYLE SHOW

Užijte si vystoupení mistrů světa, Evropy, republiky v různých freestylových disciplínách. Program zahrnuje 20 minutovou exhibici v dané disciplíně, pak si borci pozvou účastníky ke krátkým workshopům či soutěžím. Uvidíte špičková čísla ve footbagu (hakysák), fotbal freestylu, frisbee freestylu (létající talíř) a mistrovské kousky v yo-yo vání.

 

 

BUBLINOVÁ SHOW - TEAMBUILDING BUBLINOVÁ SHOW

Jedinečná bublinová show (cca. 20 minut), kdy Vám bublinář předvede bubliny neuvěřitelných velikostí a tvarů. Uvidíte i bubliny kouřové, duhové, hranaté i jiné. Několik z Vás uzavře bublinář do obří bubliny. Během show proběhne soutěž dobrovolníků o co největší bublinu. Po vystoupení vtáhneme účastníky akce do bublinového světa, naučíme je některé triky mistra bublináře, budou mít možnost vyzkoušet si naší úžasnou bublinovou směs a tvoření velkých bublin, naučí se foukat bubliny z ruky a tak podobně. Účastníci mohou dostat darem bublifuky s potiskem loga společnosti nebo akce.

 

BARMANSKÁ ŠKOLA A SHOW

Barmanská show bezpečně zpestří každou večerní párty. Zahrnuje dva vstupy. Každý trvá cca. 10 až 15 minut a je doprovázen reprodukovanou hudbou. V prvním barman předvede ekvilibristiku s lahvemi a barmanskými pomůckami tzv. flair. Druhý vstup je ohnivá show, která je jednou z nejpůsobivějších akcí za barovým pultem. Můžeme též připravit barmanskou školu pro hosty, kteří chtějí proniknout do tajů míchaných nápojů, jim se věnuje profesionální barman, vtipnou formou jim vysvětluje postup a vede je tak, aby si sami připravili vlastní koktejl. Na konci je vyhlášen nejšikovnější barman – amatér.