Rezervace ubytování Kariéra v Equitaně
Exkluzivní jezdecký areál v ČR ve spojení jezdectví - ubytování - wellness
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

ÚVOD > PRO FIRMY > TEAMBUILDING > ZÁBAVNÉ ATRAKCE

LIDSKÝ STOLNÍ FOTBAL, SMART GAMES, HLAVOLAMY - ZÁBAVNÉ ATRAKCE

Stolní fotbal, lidský stolní fotbal, smart games, hlavolamy v Equitana Hotel Resortu

smart games, chytré hry - teambuilding SMART GAMES - CHYTRÉ HRY
STOLNÍ FOTBAL - teambuilding STOLNÍ FOTBAL
SMART games jsou jedinečnou kombinací hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Pravidla každé hry jsou vysvětlitelná ve 3 jednoduchých bodech a můžete hned hrát. Při tom vám ale každá z těchto her přinese dlouhé hodiny zajímavé zábavy. Každá hra představuje zároveň zábavu a také příspěvek k rozvoji inteligence. SMART games rozvíjejí zejména logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost koncentrace a plánování. Jednotlivé hry mají různé úrovně obtížnosti. Jsou vhodné pro děti od 3 let i pro dospělé. K dispozici je 5 různě obtížných deskových her.

Mezi nejoblíbenější stolní hry určitě patří stolní fotbálek. Pojďte si jen tak zahrát anebo nominujte reprezentanty do opravdového turnaje.

HLAVOLAMY - teambuilding HLAVOLAMY

LIDSKÝ STOLNÍ FOTBÁLEK - teambuilding

LIDSKÝ STOLNÍ FOTBÁLEK
Power Ball, Magnetic World, Mr. Rubik, japonské, drátové, dřevěné, plastové a pěnové hlavolamy, trikové a prostorové. Vyzkoušejte si svůj důvtip při řešení netradičních hlavolamů.

Imitace známé hospodské hry, kde jsou místo figurek na hřišti lidé. Hráči jsou připevněni k jednotlivým tyčím, což jim umožňuje pohyb pouze do stran. Opravdová zábava pro děti i dospělé.