Česky English Deutsch

Menu druhého adventního víkendu nabídne jako předkrm tataráček z tuňáka, club sendvič, vepřovou panenku s wasabi omáčkou a sladkou tečkou bude datlový čokoládový dortík. Celé menu je k dispozici zdeV pátek 6.12. máme od 17.00 hotelovou restauraci uzavřenu pro ubytované hosty. Děkujeme za pochopení.Těšíme se na Vás kdykoli v sobotu a v neděli až do večera!

 Vážení hosté,                                                                                         19. 12. a v období vánočních svátků 21.12.2019 - 1.1. 2020 bude resort uzavřen Těšíme se na vás kdykoli mimo tento termín.  Děkujeme za   pochopení. 

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality (nepoužívají se) > EQUITANA - Milionový šampionát opět v Martinicích

EQUITANA - Milionový šampionát opět v MartinicíchDatum konání:
18.7.2013
Datum ukončení:
21.7.2013

A opět bude celková dotace závodů větší než 1 milion korun.EQUITANA-PLAKAT A3 - MSMK 2013[1].jpg Tentokrát bude startovní pole opět početnější ( 230 koní), celkem se zúčastní koně a jezdci celkem ze 6 evropských států ( Česká republika, Nizozemí, Estonsko, Slovensko, Rakousko, Polsko ), stavitelem a autorem parkurů bude známý evropský stavitel Eduard Petrovič.

Srdečně Vás zveme k návštěv, v sobotu 20.7. doplňují jezdecké soutěže i zábavné disciplíny na kolbišti a v neděli 21.7. pak uvidíte 4 velká finálová klání ve 4 věkových kategoriích mladý koní. Přijeďte podpořit do Martinic české jezdce, budou to určitě potřebovat.

Jako vždy bude k dispozici dětský areálek s trampolínou a dětským hřištěm a spousta dobré podívané. O všem budeme informovat na našem webu www.csi-martinice.cz.

Těšíme se na Vás v Martinicích.