Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Aktivity > Aktuality > Podmínky COVID pro ubytování

Podmínky COVID pro ubytováníPlatná pravidla od 9.2.2022

Od 9.2.2022 již nebude nutné prokazovat jakýmkoli způsobem bezinfekčnost s naše služby jsou přístupné úplně všem. Jsme moc rádi, že již neplatí žádná omezení.

Platná pravidla od 1.11.2021

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek (toto neplatí pro děti do 12-ti let):

  • Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek:
    1. absolvoval nejdéle před 3 dny PCR test s negativním výsledkem
    2. absolvoval nejdéle před 24 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem
    3. prošel kompletním schématem očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od poslední dávky musí uběhnout nejméně 14 dní
    4. prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní.

Samotest je možný?

Ano, i tato varianta prokázání je možná. Na hotelu vám testy v omezeném množství poskytnout můžeme, ale pro rychlé a pohodlné odbavení preferujeme mít výsledek testu již s sebou. Rapid test poskytujeme za 100 Kč. I tento test Vám platí pro vstup do všech prostor hotelu (restaurace, SPA) po dobu max 7 dní.

Testování dětí? 

Děti do 12 let negativní testy dokládat nemusejí. U starších dětí potřebujeme testy stejně jako u dospělých. I zde je alternativou test na místě, stejně jako pro dospělé je cena Rapid testu 100 Kč.