Speciální dubnová nabídka

Využijte naší speciální nabídky na termín 8.-11.4.2019.

salonek zdarma a na ubytování sleva 25%

více

Novinky!

Česky English Deutsch

Milí hosté, na první jarní víkend jsme pro Vás připravili opět několik specialit. Přijďte ochutnat lahodný steak z klokaní svíčkové nebo výborné těstoviny Orecchiette. Těšíme se na VÁS. 

Drobečková navigace

Úvod > Pro firmy

Pro firmy

Ať už připravujete konferenci, firemní školení, seminář, prezentaci, kurz nebo třeba vánoční večírek, Equitana Hotel Resort vám poskytne kvalitní a kompletní služby. Vše pouhou hodinu od Prahy, Plzně či Českých Budějovic, uprostřed malebné krajiny Středočeského kraje. Číst více

Na období 8. - 11. 4.2019 jsme pro Vás připravili mimořádnou nabídku:

 • pronájem konferenčních prostor zdarma 
 • sleva na ubytování minimálně ve výši 25 % z ceníkových cen

Od 14. 1. 2019 jsou k dispozici nově zrekonstruované pokoje kategorie 3*                                                                                      "... Dekorační látka je z kolekce Atlantida, téma bájí. Voda, moře, oceán nebo jihočeský rybník😊. Technika je print vodotisku a na tapetě je rákos a jsme zase u vody a koberec má patinu, jako by přes něj přešla velká voda a barvy vysušilo slunce a bahno zanechalo fleky.  A bájná Atlantida je odkryta 😊... " 


 • Konferenční sál

  Konferenční prostory

  Nabízíme pronájem různě velkých konferenčních prostor od několika účastníků až po stovku míst. Veškeré technické vybavení samozřejmostí.

 • Firemní teambuilding

  Zajistíme ubytování, výtečné menu i zábavný program pro firmy a jiné kolektivy. Teambuildingové aktivity zajišťují profesionální lektoři.

 • Firemní školení

  Spojte firemní vzdělávání, pobyt v přírodě a výbornou gastronomii. U nás najdete prostory pro školení, catering, wellness i večerní program.


Pořádání firemních akcí

V našem hotelu najdete rozmanité prostory pro firemní akce. V areálu se nachází 5 salonků a kongresový sál, jehož kapacita je až 130 míst.

Firemní akci pro vás zajistíme na klíč. Poskytneme vám profesionální technické vybavení, zajistíme catering. Občerstvení podáváme přímo v konferenční místnosti ale třeba i na terase, což pořádanou akci příjemně oživí.

Přijet můžete na více dní i na jednodenní akce. Rádi vás ubytujeme v komfortních pokojích.

Teambuildingové aktivity

Firemní teambuilding je u nás opravdovou zábavou, kterou si váš tým nenechá ujít. Vybírat můžete z desítek zajímavých aktivit, při nichž se lidé lépe poznají a užijí si společně strávený čas. Na ročním období nezáleží, v zimě i v létě vám sestavíme program, který bude vyhovovat právě vám.

Equitana Hotel Resort si vyhrazuje právo účtovat následující stornopoplatky v případě, že dojde k významné změně rezervace.

Kalkulace firemní akce

Máte-li zájem o nezávaznou kalkulaci, zašlete nám, prosím, poptávkový formulář, nebo nám zavolejte.

Nezávazně poptat akci