Česky English Deutsch

Menu  třetího adventního víkendu nabídne jako předkrm roastbeef s květákovým pyré, jako hlavní chod si můžete vybrat telecí osobuko s kaštanovým pyré či vepřovou panenku v bylinkovo-parmazánové krustě, sladkou tečkou bude tiramisu. Těšíme se na Vás!

 Vážení hosté,                                                                                         19. 12. a v období vánočních svátků 21.12.2019 - 1.1. 2020 bude resort uzavřen Těšíme se na vás kdykoli mimo tento termín.  Děkujeme za   pochopení. 

Drobečková navigace

Úvod > Rodiny s dětmi (silná vstupní stránka)

Ubytování pro rodiny s dětmi

 

Equitana Hotel Resort je perfektním místem pro rodinnou dovolenou. Na děti tu čeká bezpečné prostředí, spousta zábavy a domácí strava, rodičům nabízíme příjemný servis – věci, které potřebujete pro svoje ratolesti, vám zdarma půjčíme.

AKTIVITY PRO DĚTI

Bazén s protiproudem

Vyřádí se tu všichni. Starší děti otestují svoji zdatnost při plavání v protiproudu, jehož síla se dá regulovat. Mladší se mohou s kruhem či v rukávkách naopak vozit po proudu či zkoušet první tempa.

Jízda na poníkovi

Součástí Equitana Hotel Resortu je i jízdárna. Děti povozíme jenom tak pro zábavu, pokud mají ale o koně vážnější zájem, připravíme pro ně kurz na míru. Ten může být pro úplné začátečníky i pro pokročilé, kteří se u nás naučí například základům drezury.

Dětské hřiště a trampolína

Na dřevěném hřišti děti najdou všechno, co mají rády.

DĚTSKÁ JÍDLA

Vaříme zdravá a chutná dětská jídla, prohlédněte si naše menu. Samozřejmostí je ochotný personál, který vám pomůže s kočárkem, nabídne dětskou židličku apod.

SERVIS PRO RODINY

K dispozici budete mít dětskou postýlku i lůžkoviny. Děti si u nás mohou vypůjčit hračky, stolní hry, omalovánky a pastelky a zabavit se s nimi v restauraci nebo si je vzít na pokoj.

BABY FRIENDLY

Baby friendly certifikát

Kvalitu našich služeb dokládáme i Baby friendly certifikátem, více než potvrzení si ale ceníme toho, že u nás panuje příjemná atmosféra a hosté se k nám rádi vrací. Přesvědčte se o tom i vy a vyberte si z naší nabídky ubytování, v níž nechybí ani rodinný apartmán.

 

Výhodné pobytové balíčky Sportovní aktivity a výlety Tel.: 602 501 918