Česky English Deutsch

Vážení hosté, dovolujeme si Vás pozvat v termínu 15.-18.8.2018 na Šampionát mladých koní a Letní cenu Martinic.

Last minute nabídka pro firemní akce na poslední volný termín v září 24.-26.9.2018, cena od 1650,-/double pokoj!

Drobečková navigace

Úvod > Ubytování > SVATOMARTINSKÉ VÍNO

Srdečně Vás zveme od 11.11.2015 na

Svatomartinské víno 2015

Svatomartinské víno ze sklepů Vína Mikulov má i letos výjimečnou kvalitu

S prvním vínem přichází letos na trh pochopitelně také vinařství Víno Mikulov. Tradice říká, že svěží mladé víno s příjemnou ovocitou vůní, může být poprvé otevřeno vždy 11. listopadu přesně v 11 hodin. Teprve od tohoto okamžiku poskytne milovníkům a obdivovatelům tekutých hroznů opravdovou radost a potěšení. Když se k tomu navíc přidá umění mikulovských vinařů, kteří do práce s révou vkládají celé své srdce, výsledek bude doslova „nadpozemský“.

 

Se značkou „Svatomartinské“ se letos budou v našem hotelu prodávat z vinařství Víno Mikulov tyto odrůdy:

 

 

Svatomartinské Müller Thurgau 2015

VM Müller Thurgau 2015 Svatomartinské – vyšší, zlatavě žlutá barva se zelenkavými odlesky a střední viskozitou. Aroma je intenzivní, květinové, ovocné připomínající rozkvetlou zahradu, přezrálé hrušky, v pozadí s tóny zralého ananasu. Chuť je živá, středně plná a aromatická, ovocně kořenitá s delší dochutí, v níž se krásně pojí svěží kyselinka a lehký zbytkový cukr.
Alk: 11,5 %  cukr:  6,4 g/l  kys: 6,3 g/l

Svatomartinské Svatovavřinecké 2015 rosé

Vyšší růžová barva připomínající višňový kompot se střední viskozitou. Vůně je středně intenzivní připomínající čerstvé maliny, brusinkový kompot a moruše. Chuť je živá, středně plná a šťavnatá s tóny malinového kompotu a je příjemně svěží, se středně dlouhým závěrem.
Alk: 11,5 %  cukr:7,1 g/l  kys: 6,9 g/l

Svatomartinské Svatovavřinecké 2015

Vyšší rubínová barva s fialovými odlesky s vyšší viskozitou. Vůně je středně intenzivní s tóny švestkového nebo borůvkového kompotu a černého koření. Chuť je bohatá, krásně suchá, ovocně kořenitá s delší dochutí, kde se objevuje příjemná tříslovinka.
Alk: 12,5 %  cukr: 2,9 g/l  kys: 5,2 g/l

 

Speciální jídelní lístek k Svatomartinskému vínu

       

www.equitana.cz