Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Kontakt > Kariéra v Equitaně

Kariéra v Equitaně

Aktuálně hledáme pracovníky pro tyto pracovní pozice:

TRENÉR/ TRENÉRKA v jezdecké škole

Do naší jezdecké školy Equitana hledáme novou posilu na pozici trenéra.

Jaká je náplň práce?

  • vedení jezdeckých lekcí pro děti i dospělé
  • péče o provozní koně
  • výpomoc s údržbou jezdeckého areálu

Co od vás budeme požadovat?

  • spolehlivý a proaktivní přístup
  • flexibilita
  • zkušenosti s prací u koní
  • jezdecké dovednosti min. na úrovni ZZVJ
  • kladný přístup ke koním i k lidem včetně dětí
  • bezúhonnost

Proč jít pracovat právě k nám?

  • mladý, přátelský kolektiv
  • dobré zázemí jezdecké školy, hodní a spolehliví provozní koně
  • možnost ubytování i stravy přímo v areálu
  • pracovní doba a platové podmínky na vzájemné domluvě

Nástup možný ihned!

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 722766997, nebo zašlete životopis na kone@equitana.cz

12.EQ se představuje koně1.jpg