Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ubytování > Dovolená

Dovolená

Dovolená v Equitaně - klid a příroda

Užijte si dovolenou v klidném čistém prostředí na pomezí jihočeského a středočeského venkova blízko Brd. Náš resort je ideálním místem pro vaši dovolenou, ať už s rodinou či s přáteli, letní nebo zimní.

Dovolená v Equitaně - vyberte si:


Zobrazeno 7 položek
Zobrazeno 7 položek

Dovolená v Equitaně - bazén, SPA, hotel, restaurace, koně

Možností, jak strávit krásnou dovolenou v České republice je mnoho. My Vám nabízíme náš hotelový resort s restaurací a moderním SPA - bazén, Kneippův chodník, infrakabina, finská sauna, parní lázeň, odpočívárna s terasou. Naší specialitou jsou koně. Náš resort je jedním z nejlepších center koní v České republice. Dovolenou u nás můžete strávit v hotelových pokojích nebo rodinných apartmánech.

Dovolená v Equitaně - poznejte krásy nejen Brd

V okolí našeho hotelu, blízkém či vzdálenějším, najdete řadu míst, která stojí za shlédnutí. Velmi doporučujeme například Podbrdské muzeum v Rožmitále pod Třemšínem nebo Hornické muzeum v Příbrami. A pokud se rádi touláte přírodou, najdete u nás mnoho malebných zákoutí, které dokáže vytvořit pouze příroda. Díky zajímavému reliéfu krajiny a množství malých silnic je zdejší krajina vhodná pro všechny typy výletů.