Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Ubytování > Dovolená

Dovolená

Dovolená

Užijte si dovolenou v klidném čistém prostředí na pomezí jihočeského a středočeského venkova blízko Brd. Náš resort je ideálním místem pro vaši dovolenou, ať už s rodinou či s přáteli, letní nebo zimní.


Zobrazeno 7 položek
 • Letní dovolená

  Co byste řekli naší nabídce letní dovolené v příjemném resortu na hranici Jižních a Středních Čech nedaleko Brd, v malebné vesničce jménem Martinice?

  Délka pobytu
  5 dní / 4 noci
  Cena
  od 3 800 Kč

  Letní dovolená v Equitaně - dětské hřiště
 • Dovolená pro dva

  Čeká na Vás romantická večeře formou 4-chodového menu, moderní hotelové SPA centrum, jízda na koni a hlavně příjemné a klidné prostředí.

  Délka pobytu
  3 dny, 2 noci
  Cena
  10 500 Kč

  Dovolená pro dva v Česku
 • Dovolená pro rybáře

  Equitana Hotel Resort si pro ty z vás, kteří by rádi vyzkoušeli rybaření nebo se mu již věnují, připravil speciální třídenní dovolenou pro rybáře.

  Délka pobytu
  3 dny, 2 noci
  Cena
  4 500 Kč / osoba

  Dovolená pro rybáře s rybolovem v Čechách u vody
 • Dovolená s koňmi

  Pokud milujete koně, kde jinde strávit dovolenou než v jednom z nejkrásnějších koňských míst v Čechách.

  Délka pobytu
  5 dní / 4 noci
  Cena
  6 750 Kč

  Dovolená s koňmi a u koní
 • Dovolená v ČR s dětmi s bazénem

  Užijte si rodinnou dovolenou s dětmi v hotelu v ČR s příjemnou atmosférou, uprostřed krásné přírody nedaleko Brd na pomezí Jihočeského a Středočeského kraje.

  Délka pobytu
  5 dní / 4 noci
  Cena
  od 3 800 Kč

  Dovolená s dětmi v ČR s bazénem
 • Dovolená v ČR s polopenzí

  Součástí dovolené je polopenze i wellness v moderním SPA. A pokud budete mít chuť, můžete se svézt na koni nebo absolvovat jezdeckou lekci.

  Délka pobytu
  5 dní / 4 noci
  Cena
  od 4 800 Kč

  Letní dovolená v Equitaně - snídaně v hotelu
 • Zimní dovolená

  Přijeďte si k nám užít pohodovou zimní dovolenou do klidu českého venkova s příjemnými službami. U nás si krásně odpočinete a načerpáte síly do dalších dní.

  Délka pobytu
  3 dny, 2 noci
  Cena
  5 950 Kč / pobyt za 2 osoby

  Zimní dovolená v Equitaně
Zobrazeno 7 položek

Dovolená v Equitaně - bazén, SPA, hotel, restaurace, koně

Možností, jak strávit krásnou dovolenou v České republice je mnoho. My Vám nabízíme náš hotelový resort s restaurací a moderním SPA - bazén, Kneippův chodník, infrakabina, finská sauna, parní lázeň, odpočívárna s terasou. Naší specialitou jsou koně. Náš resort je jedním z nejlepších center koní v České republice. Dovolenou u nás můžete strávit v hotelových pokojích nebo rodinných apartmánech.

Dovolená v Equitaně - poznejte krásy nejen Brd

V okolí našeho hotelu, blízkém či vzdálenějším, najdete řadu míst, která stojí za shlédnutí. Velmi doporučujeme například Podbrdské muzeum v Rožmitále pod Třemšínem nebo Hornické muzeum v Příbrami. A pokud se rádi touláte přírodou, najdete u nás mnoho malebných zákoutí, které dokáže vytvořit pouze příroda. Díky zajímavému reliéfu krajiny a množství malých silnic je zdejší krajina vhodná pro všechny typy výletů.