Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Svatby

Svatby

Poznejte úžasné svatby na klíč

Vaši domácí mazlíčci
jsou vítáni

Úžasná příroda
poblíž Brd

Přátelský, milý a hlavně
profesionální personál

150 lůzek
pro vaše hosty

Oslavte svůj velký den s námi - ať už intimně s rodinou nebo ve velkém stylu až pro
150 hostů! Našim resortem zazáříte - nabízíme ubytování, restauraci
a krásné venkovní prostory. Přidejte do toho nádech romantiky s koňmi
a malebnou jihočeskou přírodou. Uděláme z vašeho svatebního
dne nezapomenutelný zážitek!

OTEVŘELI JSME TERMÍNY 2025

informace k cenám a kapacitám 


Zobrazeno 5 položek
 • Svatba na statku v krásné přírodě nedaleko Brd

  Ukažte svou lásku uprostřed přírody! Řekněte to nejdůležitější slovo na molu u rybníka s výhledem na zalesněné kopce, nebo bosky na louce mezi vzrostlými stromy. Naše klidné místo na pomezí jihočeského a středočeského venkova u Brd je dokonalé pro vaši svatbu.


  Svatba na statku v krásné přírodě nedaleko Brd
 • Pronájem prostor pro svatební oslavu

  V Equitaně je každá svatba jedinečná a kouzelná! Když si nás vyberete, přebíráme většinu svatebních příprav a starostí za vás. Jsme unikátní nejen díky našemu prostředí a umístění, ale i díky našemu závazku pro každou jednotlivou svatbu.


  Pronájem prostor pro svatební oslavu
 • Svatební obřad

  Zamilujte se do trendu neformálních svateb! Svatba v přírodě je perfektní volbou pro městské duše i cestovatelské srdce, dobrodruhy i milovníky přírody. Vyberte si nádherný obřad pod širým nebem a vychutnejte si klid a krásu, které příroda přináší.


  Svatební obřad v Equitaně
 • Svatební hostina/raut

  Představte si, jak usedáte k svatební tabuli po boku svého nového manžela či manželky, obklopeni rodinou a přáteli. Nabízíme vám naše služby pro přípravu svatební tabule a hostiny, včetně úžasné výzdoby! Máme kapacitu až 100 míst v restauraci a až 120 míst ve svatebním altánu.


 • Svatba - ubytování

  Vítejte v Equitana Hotel Resortu, kde se krása středočeského a jihočeského kraje střetává v harmonii! Nacházíme se nedaleko od Příbrami i Březnice, což je ideální místo pro svůj svatební den. Začněte svou novou životní kapitolu s námi!


Zobrazeno 5 položek

Svatba na klíč včetně ubytování

Zajistit organizaci jednoho z nejkrásnějších dní ve vašem životě dá velkou práci. A proto, že vám chceme zařizování, co možná nejvíce ulehčit, abyste si svůj den užili, jak se patří. Zajistíme pro Vás kompletní svatební servis od květin, obřadu na místě dle vašeho přání až po svatební oběd, grilování, svatební dort, DJ , kapelu, fotografa apod. A vy tak budete moci svůj svatební den prožít v klidu, věnovat se jeden druhému a svým hostům a hezky se bavit.

Svatební hostinu můžete uspořádat v hotelové restauraci nebo v luxusním svatebním altánu SENÍK. Profesionální servis a perfektní jídlo je u nás samozřejmostí. Připravíme menu dle vaše přání a zcela jistě Vám poradíme se skladbou i množstvím dobrot na vašem svatebním stole. Není pro nás nic důležitějšího, než aby Váš den D u nás v Equitaně byl nezapomenutelný.

Volnou kapacitu pak máme ve všedních dnech, ale i ze všedního dne se nechá udělat den zcela nevšední.

Svatba na klíč - areál a služby

Areál našeho resortu nabízí mnoho krásných míst pro svatební obřad, mezi snoubci je nejoblíbenější svatební molo na jednom z našich rybníků. Umíme připravit zcela formální svatbu nebo naopak něco zcela netradičního, přesně podle vašich přání a představ. Blízký renesanční zámek v Březnici je také oblíbeným místem ke svatebním obřadům.

Rádi Vám zajistíme fotografa, kameramana, květiny, svatební pečivo a dorty. Naší nabídku vám rádi připravíme dle vašeho přání i s fotografiemi. Pro novomanžele je vždy připraveno novomanželské apartmá zdarma.

Bude nám ctí a velkým potěšením, když nás navštívíte a případně nás později seznámíte se svými potomky. Abyste si mohli udělat lepší představu o našich možnostech a cenách, můžete se podívat na základní nabídku.