Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Gastronomie

Gastronomie

restaurace Equitana

Speciální nabídky (PDF)

Skvělá chutná gastronomie našeho hotelu je opravdu vyhlášená a dáváme si na ní maximálně záležet. Vaříme pro Vás výhradně z čerstvých surovin. Zaměřili jsme se na to nejdůležitější mít skvělé jídlo, dobré pivo a výborné víno a příjemný servis.

Otevírací doba restaurace

7:30 - 23:00

(každý den)

Snídaně

7.30 – 10.00


  • stylová restaurace Equitana, česká i světová kuchyně

    Jídelní lístek

    V hotelu je stylová restaurace, kde vaříme českou i světovou kuchyni. Používáme vždy čerstvé a sezónní suroviny. Naší chloubou jsou steaky z hovězího masa, ryby a zvěřina. Připravujeme i speciality podle ročního období a své si najdou i vegetariáni.

    Týdenní menu (pdf) Jídelní lístek (PDF)


Pracovní akce a soukromé oslavy – catering na míru

Equitana je skvělým místem pro společenské akce, jako jsou rauty, recepce, svatební hostiny a další. Restaurace s terasou má kapacitu 100 míst a zimní zahrada 50 míst. Nabízíme také různé programy, například barmanskou show či degustace.

Snídaně

Vydatná snídaně s teplými a studenými pochoutkami splní vše na co budete mít chuť. Vybrat si můžete od lehké rychlé snídaně po vydatný brunch zakončený sladkou tečkou. Snídaně u nás podáváme v čase 7.30 – 10.00.

Restaurace pro rodiny s dětmi

Myslíme i na nejmenší! V naší restauraci je samozřejmostí dostatek bezpečných dětských židliček, které vám rádi přistavíme ke stolům. Dětem poskytneme omalovánky i speciální jídelní lístek s hlavolamem, na nějž si děti mohou kreslit. Připravujeme i víkendy s programem pro děti a v restauraci v těchto termínech chystáme i dětský koutek. Dětem u nás nemusíte objednávat jídlo pro dospělé. Připravili jsme několik variant dětských pokrmů, které najdete na aktuálním jídelním lístku.

září - duben je otevírací doba restaurace v NEDĚLI 7.30 - 18.00. ostatní dny 7.30 -23.00