Jarní prázdniny v koňském sedle

Nevíte kam s dětmi na jarní prázdniny?

Přijeďte k nám! Děti si zajezdí na koních a dospělí zrelaxují v našem SPA.

více

Novinky!

Česky English Deutsch

Vážení hosté, dokončili jsme renovaci pokojů na hlavní budově. Věříme, že se vám jejich nová podoba bude líbit. Tým Equitana

Milí hosté, naši kuchaři připravují na osmý víkend tohoto roku vynikající menu.  Budeme podávat variaci předkrmů, závitky z mořského vlka, mouse z bílé čokolády a další lahůdky. Přijďte určitě ochutnat.

Drobečková navigace

Úvod > Pro firmy

Pro firmy

Ať už připravujete konferenci, firemní školení, seminář, prezentaci, kurz nebo třeba vánoční večírek, Equitana Hotel Resort vám poskytne kvalitní a kompletní služby. Vše pouhou hodinu od Prahy, uprostřed malebné krajiny Středočeského kraje. Číst více

Na období 1.2. - 28.3.2019 jsme pro Vás připravili mimořádnou nabídku:

 • pronájem konferenčních prostor za 1000,-/den (salonek do 30-ti osob)
 • sleva na ubytování minimálně ve výši 25 % z ceníkových cen

Od 14. 1. 2019 jsou k dispozici nově zrekonstruované pokoje kategorie 3*                                                                                      "... Dekorační látka je z kolekce Atlantida, téma bájí. Voda, moře, oceán nebo jihočeský rybník😊. Technika je print vodotisku a na tapetě je rákos a jsme zase u vody a koberec má patinu, jako by přes něj přešla velká voda a barvy vysušilo slunce a bahno zanechalo fleky.  A bájná Atlantida je odkryta 😊... " 


 • Konferenční sál

  Konferenční prostory

  Nabízíme pronájem různě velkých konferenčních prostor od několika účastníků až po stovku míst. Veškeré technické vybavení samozřejmostí.

 • Firemní teambuilding

  Zajistíme ubytování, výtečné menu i zábavný program pro firmy a jiné kolektivy. Teambuildingové aktivity zajišťují profesionální lektoři.

 • Firemní školení

  Spojte firemní vzdělávání, pobyt v přírodě a výbornou gastronomii. U nás najdete prostory pro školení, catering, wellness i večerní program.


Pořádání firemních akcí

V našem hotelu najdete rozmanité prostory pro firemní akce. V areálu se nachází 5 salonků a kongresový sál, jehož kapacita je až 130 míst.

Firemní akci pro vás zajistíme na klíč. Poskytneme vám profesionální technické vybavení, zajistíme catering. Občerstvení podáváme přímo v konferenční místnosti ale třeba i na terase, což pořádanou akci příjemně oživí.

Přijet můžete na více dní i na jednodenní akce. Rádi vás ubytujeme v komfortních pokojích.

Teambuildingové aktivity

Firemní teambuilding je u nás opravdovou zábavou, kterou si váš tým nenechá ujít. Vybírat můžete z desítek zajímavých aktivit, při nichž se lidé lépe poznají a užijí si společně strávený čas. Na ročním období nezáleží, v zimě i v létě vám sestavíme program, který bude vyhovovat právě vám.

Equitana Hotel Resort si vyhrazuje právo účtovat následující stornopoplatky v případě, že dojde k významné změně rezervace.

Kalkulace firemní akce

Máte-li zájem o nezávaznou kalkulaci, zašlete nám, prosím, poptávkový formulář, nebo nám zavolejte.

Nezávazně poptat akci