Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Ubytování

Ubytování

Komfortní ubytování v Equitaně

Ubytování v našem hotelu poskytujeme v 52 komfortních pokojích odpovídajících 3* a 4* standardu. Kapacita hotelu je 136 lůžek včetně přistýlek. Najdete u nás jak klasické pokoje, tak i apartmány s oddělenou ložnicí či mezonetové apartmány.


  • Moderně vybavené pokoje

    Hotelové pokoje jsou situované v hlavní budově hotelu a v budově dependance. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, část pak má možnost velmi pohodlné přistýlky. Pro rodiny s dětmi připravíme komfortní ubytování propojením dvou sousedících pokojů. Při zařizování pokojů jsme kladli důraz na pohodlí a komfort. Pokoje s koupelnou mají moderní design a dostatek prostoru. Zcela určitě se vyberete vhodný typ pokoje pro vaši dovolenou či služební pobyt.

    Nabídka pokojů

  • Rodinné apartmány

    V naší nabídce najdete celkem 5 rodinných apartmánů stodola. Všechny poskytují dostatek prostoru a jsou zařízené s důrazem na vkus a praktičnost. Apartmány jsou plně vybavené včetně plnohodnotné kuchyně, ale samozřejmě je Vám plně k dispozici i naše hotelová restaurace a další služby.

    Nabídka apartmánů


Recenze našich hostů

Chcete se dozvědět něco více?

Ubytování pro rodiny s dětmi,
pro páry i pro firmy

Equitana Hotel Resort je situovaný v krásné přírodě na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje. Je to od nás nedaleko do Příbrami i do Březnice. S ohledem na polohu ubytování nás vyhledávají lidé, kteří míří za krásami jižních Čech i nedalekých Brd.

Výhodou hotelu je klidné prostředí, které vám zajistí řádný odpočinek. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, pro jednotlivce i páry hledající romantiku. Dostatečná kapacita hotelu vyhovuje i firemním akcím.

Hlavní budova i depandance prošly v nedávné době rekonstrukcí. Nyní jsou vybaveny komfortními vysokými matracemi, novými křesílky a dalšími doplňky. Pokoje v hlavní budově jsou nově klimatizované.. V neposlední řadě jsme všechny prostory zútulnili novými originálními koberci a závěsy.

Od září 2018 jsme rozšířili kapacitu o 5 moderních apartmánů „Stodola“ s terasami, kde se v každém pohodlně ubytuje až 6 osob.

Jak se u nás vyspíte?

Všechny pokoje mají nové matrace s výškou 24 cm, které jsou zárukou pohodlného a zdravého spánku. Matrace mají standardní hotelovou tuhost. Postele jsou vyšší, takže se u nás pohodlně vyspí i senioři.

Dbáme na to, abyste si užívali klidu a spánku, i když se v hotelu koná společenská akce. Hosty, kteří nepatří ke skupině s programem, standardně ubytováváme v klidné části hotelu.

Bezbariérový přístup

V hotelu sice není výtah, ale polovina čtyřhvězdičkových pokojů je v přízemí budovy. Jeden pokoj je zařízený pro ZTP hosty.

Pobyt s mazlíčky

Pobyt můžete strávit i se svými zvířecími mazlíčky. Poplatek činí 800 Kč / noc.

Provozní doba recepce

Naše recepce je vám k dispozici v těchto časech:

pondělí - sobota   6.45 - 21.00
neděle říjen - duben 6.45 - 17.00
  květen -  září 6.45 - 19.00

Pokud plánujete svůj příjezd mimo uvedené hodiny, prosím kontaktujte nás a domluvíme si formu check-inu.

Storno poplatky

Vážení hosté, pokud zrušíte svůj objednaný pobyt méně než 30 dní před příjezdem, vztahují se na něj následující storno poplatky.

Check-in na pokoje je možný od 15.00.
Check-out z pokoje je do 10.00.

Místní poplatek

Výše místního poplatku je 10 Kč za každou noc a dospělou osobu. Tento poplatek není zahrnut v ceně ubytování a bude přičten v rámci závěrečného vyúčtování pobytu.

Zobrazit více