Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Pro firmy > Firemní eventy, klientské akce

Firemní eventy, klientské akce

Nezávazně poptat akci

Zázemí pro firemní školení i konference

Hledáte místo pro konferenci, firemní školení či setkání s obchodními partnery? V konferenčním hotelu Equitana najdete všechno potřebné – nabídneme vám různě velké prostory pro školení (od malých až po velké sály), poskytneme technické vybavení a zajistíme catering dle vašeho přání. Výhodou Equitana Hotel Resort je jeho skvělá dostupnost z Prahy, Plzně i Českých Budějovic.

Zázemí pro akce pro klienty, partnery a zaměstnance

Areál je skvělým místem pro pořádání setkání s partnery, klienty a pro teambuildingy. Výborné zázemí pro tento typ akcí poskytuje altán Seník s velkou terasou, ke kterému patří i stage s parketem.

Catering

Víme, že pro úspěšnou firemní akci je klíčový catering. K němu přistupujeme zcela individuálně a vycházíme z požadavků klientů. Vybrat si můžete z našich standardních nabídek, ale rádi vám vytvoříme menu na míru.

Pokud chcete účastníky školení nebo konference překvapit, připravíme pro vás pečené krocany, kýtu na kosti nebo steakové grilování (je možné i v zimě). Ke konferenci patří také dobrá káva. U nás vaříme výbornou kávu značky Piazza d‘Oro.

Program po konferenci

Chcete se po práci odreagovat a uspořádat firemní večírek? Postaráme se o zábavu. Nabízíme několik večerních programů či zábavných show, degustace vín a rumů, prezentace doutníků apod. Samozřejmě můžete jen tak posedět v restauraci a po večeři si třeba zahrát bowling.