Vánoční dárkový poukaz do Equitany

Sháníte dárek k Vánocům pro své blízké???

Darujte jim poukaz na služby v Equitaně.

více

Akční nabídka!

Česky English Deutsch

Přijďte s námi oslavit svátek svatého Martina o víkendu 9. a 10. 11. 2019

Na tento víkend jsme Vás připravili husí hody, kterými ctíme tradici svatomartinských oslav. Husičky jsme chovali u nás na Simínském mlýně s největší péčí a věříme, že si na nich opravdu pochutnáte. Můžete si objednat celé menu, 1/4 husy a rádi pro Vás připravíme i celou husu, pokud byste chtěli přijít s rodinou či přáteli.

Vážení hosté, v pátek 8.11. i v sobotu 9.11. máme již kapacitu naší restaurace zcela obsazenu. Velmi rádi Vás u nás přivítáme na nedělní oběd. Prosíme zavolejte si na naši recepci 602 501 918 a zamluvte si na neděli svůj stůl.

Těšíme se na Vás. 

 

Drobečková navigace

Úvod > Pro firmy > Firemní školení

Firemní školení

Nezávazně poptat akci

Zázemí pro firemní školení i konference

Hledáte místo pro konferenci, firemní školení či setkání s obchodními partnery? V konferenčním hotelu Equitana najdete všechno potřebné – nabídneme vám různě velké prostory pro školení (od malých až po velké sály), poskytneme technické vybavení a zajistíme catering dle vašeho přání. Výhodou Equitana Hotel Resort je jeho skvělá dostupnost z Prahy, Plzně i Českých Budějovic.

Catering

Víme, že pro úspěšnou firemní akci je klíčový catering. K němu přistupujeme zcela individuálně a vycházíme z požadavků klientů. Vybrat si můžete z našich standardních nabídek, ale rádi vám vytvoříme menu na míru.

Pokud chcete účastníky školení nebo konference překvapit, připravíme pro vás pečené krocany, kýtu na kosti nebo steakové grilování (je možné i v zimě). Ke konferenci patří také dobrá káva. U nás vaříme výbornou kávu značky Piazza d‘Oro.

Program po konferenci

Chcete se po práci odreagovat a uspořádat firemní večírek? Postaráme se o zábavu. Nabízíme několik večerních programů či zábavných show, degustace vín a rumů, prezentace doutníků apod. Samozřejmě můžete jen tak posedět v restauraci a po večeři si třeba zahrát bowling.