Žádné aktuality nejsou k dispozici.

Akční nabídka!

Česky English Deutsch

Milí hosté, na víkend 24.- 26.1.2020 si naši kuchaři připravili jako předkrm variaci minitataráčků. Hlavním jídlem pak bude např. vepřová panenka s bramborovo-sýrovým suflé a omáčkou z mušlí.              Těšíme se, že přijdete ochutnat !

EQUITANA akce 19.12.2019 017 WEB.JPG                   

Přejeme Vám úspěšný a pohodový rok 2020 a těšíme se na Vás u nás v Equitaně. 

Drobečková navigace

Úvod > Pro firmy > Firemní školení

Firemní školení

Nezávazně poptat akci

Zázemí pro firemní školení i konference

Hledáte místo pro konferenci, firemní školení či setkání s obchodními partnery? V konferenčním hotelu Equitana najdete všechno potřebné – nabídneme vám různě velké prostory pro školení (od malých až po velké sály), poskytneme technické vybavení a zajistíme catering dle vašeho přání. Výhodou Equitana Hotel Resort je jeho skvělá dostupnost z Prahy, Plzně i Českých Budějovic.

Catering

Víme, že pro úspěšnou firemní akci je klíčový catering. K němu přistupujeme zcela individuálně a vycházíme z požadavků klientů. Vybrat si můžete z našich standardních nabídek, ale rádi vám vytvoříme menu na míru.

Pokud chcete účastníky školení nebo konference překvapit, připravíme pro vás pečené krocany, kýtu na kosti nebo steakové grilování (je možné i v zimě). Ke konferenci patří také dobrá káva. U nás vaříme výbornou kávu značky Piazza d‘Oro.

Program po konferenci

Chcete se po práci odreagovat a uspořádat firemní večírek? Postaráme se o zábavu. Nabízíme několik večerních programů či zábavných show, degustace vín a rumů, prezentace doutníků apod. Samozřejmě můžete jen tak posedět v restauraci a po večeři si třeba zahrát bowling.