Jarní prázdniny v koňském sedle

Nevíte kam s dětmi na jarní prázdniny?

Přijeďte k nám! Děti si zajezdí na koních a dospělí zrelaxují v našem SPA.

více

Novinky!

Česky English Deutsch

Vážení hosté, dokončili jsme renovaci pokojů na hlavní budově. Věříme, že se vám jejich nová podoba bude líbit. Tým Equitana

Milí hosté, naši kuchaři připravují na osmý víkend tohoto roku vynikající menu.  Budeme podávat variaci předkrmů, závitky z mořského vlka, mouse z bílé čokolády a další lahůdky. Přijďte určitě ochutnat.

Drobečková navigace

Úvod > Pro firmy > Firemní školení

Firemní školení

Nezávazně poptat akci

Zázemí pro firemní školení i konference

Hledáte místo pro konferenci, firemní školení či setkání s obchodními partnery? V konferenčním hotelu Equitana najdete všechno potřebné – nabídneme vám různě velké prostory pro školení (od malých až po velké sály), poskytneme technické vybavení a zajistíme catering dle vašeho přání. Výhodou Equitana Hotel Resort je jeho skvělá dostupnost z Prahy, Plzně i Českých Budějovic.

Catering

Víme, že pro úspěšnou firemní akci je klíčový catering. K němu přistupujeme zcela individuálně a vycházíme z požadavků klientů. Vybrat si můžete z našich standardních nabídek, ale rádi vám vytvoříme menu na míru.

Pokud chcete účastníky školení nebo konference překvapit, připravíme pro vás pečené krocany, kýtu na kosti nebo steakové grilování (je možné i v zimě). Ke konferenci patří také dobrá káva. U nás vaříme výbornou kávu značky Piazza d‘Oro.

Program po konferenci

Chcete se po práci odreagovat a uspořádat firemní večírek? Postaráme se o zábavu. Nabízíme několik večerních programů či zábavných show, degustace vín a rumů, prezentace doutníků apod. Samozřejmě můžete jen tak posedět v restauraci a po večeři si třeba zahrát bowling.