Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Domů > Svatby > Svatby

Svatby


Zobrazeno 5 položek
 • Svatba na statku v krásné přírodě nedaleko Brd

  Ukažte svou lásku uprostřed přírody! Řekněte to nejdůležitější slovo na molu u rybníka s výhledem na zalesněné kopce, nebo bosky na louce mezi vzrostlými stromy. Naše klidné místo na pomezí jihočeského a středočeského venkova u Brd je dokonalé pro vaši svatbu.


  Svatba na statku v krásné přírodě nedaleko Brd
 • Pronájem prostor pro svatební oslavu

  V Equitaně je každá svatba jedinečná a kouzelná! Když si nás vyberete, přebíráme většinu svatebních příprav a starostí za vás. Jsme unikátní nejen díky našemu prostředí a umístění, ale i díky našemu závazku pro každou jednotlivou svatbu.


  Pronájem prostor pro svatební oslavu
 • Svatební obřad

  Zamilujte se do trendu neformálních svateb! Svatba v přírodě je perfektní volbou pro městské duše i cestovatelské srdce, dobrodruhy i milovníky přírody. Vyberte si nádherný obřad pod širým nebem a vychutnejte si klid a krásu, které příroda přináší.


  Svatební obřad v Equitaně
 • Svatební hostina/raut

  Představte si, jak usedáte k svatební tabuli po boku svého nového manžela či manželky, obklopeni rodinou a přáteli. Nabízíme vám naše služby pro přípravu svatební tabule a hostiny, včetně úžasné výzdoby! Máme kapacitu až 100 míst v restauraci a až 120 míst ve svatebním altánu.


 • Svatba - ubytování

  Vítejte v Equitana Hotel Resortu, kde se krása středočeského a jihočeského kraje střetává v harmonii! Nacházíme se nedaleko od Příbrami i Březnice, což je ideální místo pro svůj svatební den. Začněte svou novou životní kapitolu s námi!


Zobrazeno 5 položek